Meist

Oleme 2020 aastast Eestis tegutsev liposomaalseid vitamiine tootev väikeettevõte. Meie missiooniks on valmistada parima tooraine ja kvaliteediga liposomaalseid vitamiine kaasaegse ja professionaalse tehnolioogia abil ja õiglase hinnaga. 

Oleme entusiastlikud looduslike toimeainete potentsiaalist ja kaasaegse tehnoloogia võimalustest . Seetõttu kombineerime mõlemad meie ülitõhusates liposomaalsetes toidulisandites, et need jõuaksid täpselt sinna, kus neid vaja läheb organismis. 

Tänu sellele innovatiivsele lähenemisele saavad looduslikud toimeained avada oma täieliku potentsiaali. 

Tanel Peterson
Tootmine

Mob: +372 53882771
Meil: info@lipovitac.com

Margit Lemmiksoo
Turundus

Mob: +372 5069597

Meil: info@lipovitac.com

Inga Kööp
Läti Turundus

Mob: +371 25972246

Meil: inga@lipovitac.com

Marju Lepp
Tervisenõustaja

E – R 10.00 – 16.00

Mob: +372 5556 3693

Meil: marju@lipovitac.com

 

Lõpetasin Tallinna Tervishoiu kõrgkooli 1989 aastal Meditsiiniõe erialal ja töötasin 5 aastat südame veresoonte kirurgias operatsiooniõena. Haiglas töötamise aastad on andnud hindamatu kogemuse mõistmaks, kui palju võimalusi on inimesel võimalik ennast toetada läbi kehale sobiva elustiili ja looduse enne, kui tõsiseimad terviseprobleemid meid külastavad.

Loe edasi

Vahepeal kogesin hambaravi maailma ja sealt edasi liikusin meditsiinist tava ärisse. See rada andis mitmeid kohtumisi huvitavate inimeste ja situatsioonidega ning mõistmise, et minu kutsumus ja missioon on olla teejuhiks ja toetuseks inimeste tervise hoidmisele, taastamise ja võimalusel läbi looduse sensitiivsele tervendamisele.

 

2009 aastast olen praktiseerinud meditatsioone, Tiibeti helikausse ja tunnetanud taimede võrratut väge.

 

2014 aastast pühendasin nn alternatiiv meditsiinile, mille oluliseks osaks peale taimede on vitamiinid ja mineraalid. Sobiva menüü ja elutempo ning mõtte ja tundemaailma aktsepteerimine eneses viib meid lähemale isiklikule väele, mille abil loome maailma enses ja enese ümber.

 

Maailma ja enese isiklik vajadus harmoonilise elustiili järele on tänaseni kannustanud uurima ja õppima mind kuidas see kõik saab võimalikuks. Unistus ja kohati instinktiivne tung, et iga indiviid kogeks oma kehas võimalikut elujõulist füüsist ja vaimu.

 

2015 kuni 2021 aastani teenisin inimesi tervisenõustaja ja konsultandina loodusravi apteegis, kompassiks oli Jansuki Shop ja sealt edasi juba Ecoshi esindusapteegis Biothekas.

 

Kõik eelnev on andnud päriselu kogemuse ja praksise väga mitmete tervise murede lahendamisel ja inimese kui terviku toetamisel just vitamiinide, mineraalide ja taimedega.

 

Saanud oma tööst jätkuvat innustust just läbi hea enesetunde saavutanud klientide ja nende pereliikmete mõistan kui vajalik on selline nii käehoidmine ja olukorra kaardistamine ning soovitused tervenemise suunas ja ka tervena püsimiseks.

 

Tervise toetamine ja elurõõmsa hoidmine on missioon mida järgin, tajudes seda kui ühte võimalust kuidas maailma armastuse energiaga laadida.

 

Pöördu julgesti, kui on soov mõista kuidas toetada oma enesetunnet ja tervist nii füüsilist kui vaimset.

 

Jagan kogemusi kui teadmisi mida ja miks ja kuidas manustada.

 

Millised toidulisandeid on mõtekas tarbida koos ja millal neid üldse lisaks võtta.

 

Kui pikad on soovituslikud vitamiini kuurid.

 

Kuidas hoida immuunsust tasakaalus.

 

Kuidas toetada end viiruste perioodil.

 

Kuidas toimetada esmaste külmetuse sümptomite puhul.

 

Kuidas taastuda peale haigust.

 

Kuidas toime tulla keerulisemate seisunditega kehas, millised on võimalused krooniliste põletike raviks.

 

Meeleolu kõikumised, ärevus, liigne pinge ja stress, mis pigem kasvab kui väheneb. Nõustan kuidas läbi elustiili ja looduslike abivahenditega toetada end pingelistel hetkedel. Igaüks on meist ainulaadne ja seetõttu vajame ka individuaalset lähenemist.

 

Keha, vaim ja hing on üks tervik. Meid mõjutab kõik mida kogeme 24 tunni jooksul ööpäevas. Seetõttu vajame toetust mitte ainult sümptomite kõrvaldamiseks, vaid kogu vaimse kui füüsilise olemuse tevikliku tervenemist toetavat lähenemist.

 

Sinu keha kõneleb sinuga olen Sulle giidiks ja toeks, et Sinu tervist toetada võimalikult humaansel teel.