Kuigi Lipovitac tooted on täiesti ohutud kasutada, soovitame teil kriitilistel terviseprobleemide korral nõu pidada arsti või teraupeudiga.

Soovitame rasedatel naistel enne toodete kasutamist konsulteerida oma arstiga.

Lipovitac tooted on sobivad lastele. Alla 7-aastastele lastele 7,5 ml päevas, võib segada vee või mahlaga.  Palun lugege kasutusjuhendit enne toote kasutamist või pidage nõu arsti või terapeudiga.

Lipovitac tooted ei sisalda gluteeni. Sel põhjusel sobib see spetsiaalsete toitumispiirangutega inimestele, näiteks tsöliaakiahaigetele.

Blenderdamine võib häirida Lipovitac toodete liposoomide struktuuri ja nende imendumist. Kui soovite Lipovitac tooteid smuutide või toiduga segada , siis soovitame lisada Lipovitac tooted pärast blenderdamist.

Me ei soovita Lipovitac tooteid segada kuumade jookide sisse. Lipovitac tooteid saate hõlpsalt kasutada segades neid ilma gaasita naturaalsetesse jookidesse, näiteks apelsinimahl, õunamahl, vesi jne.

Lipovitac tooteid  soovitame hoida külmkapis 4 – 60 C. Ärge jätke tooteid otsese päikesevalguse kätte ega kuumuseallikate lähedale.