Kas enne Lipovitac toodete kasutamist peaksin oma arstiga nõu pidama?

Kuigi Lipovitac tooted on täiesti ohutud kasutada, soovitame teil kriitilistel terviseprobleemide korral nõu pidada arsti või teraupeudiga.

Kas Lipovitac tooted sobivad rasedatele ja imetavatele emadele?

Soovitame rasedatel naistel enne toodete kasutamist konsulteerida oma arstiga.

Kas Lipovitac tooted sobivad lastele?

Lipovitac tooted on sobivad lastele. Alla 7-aastastele lastele 7,5 ml päevas, võib segada vee või mahlaga.  Palun lugege kasutusjuhendit enne toote kasutamist või pidage nõu arsti või terapeudiga.

Kas Lipovitac tooteid võivad kasutada tsöliaakiahaiged?

Lipovitac tooted ei sisalda gluteeni. Sel põhjusel sobib see spetsiaalsete toitumispiirangutega inimestele, näiteks tsöliaakiahaigetele.

Kas ma võin Lipovitac tooteid segada blenderiga?

Blenderdamine võib häirida Lipovitac toodete liposoomide struktuuri ja nende imendumist. Kui soovite Lipovitac tooteid smuutide või toiduga segada , siis soovitame lisada Lipovitac tooted pärast blenderdamist.

Kas ma võin Lipovitac tooteid segada kuumade või külmade jookidega?

Me ei soovita Lipovitac tooteid segada kuumade jookide sisse. Lipovitac tooteid saate hõlpsalt kasutada segades neid ilma gaasita naturaalsetesse jookidesse, näiteks apelsinimahl, õunamahl, vesi jne.

Kuidas peaksin Lipovitac tooteid hoidma?

Lipovitac tooteid  soovitame hoida külmkapis 4 – 60 C. Ärge jätke tooteid otsese päikesevalguse kätte ega kuumuseallikate lähedale.